Εύβοια-ΕΠΣΕ: Οι αγώνες την Κυριακή-Οι ώρες- Οι διαιτητές


Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της 9ης αγωνιστικής.
Κυριακή 19/11-3 μ.μ.
Μακρυκάπα-Μαντούδι (γήπεδο Μακρυκάπας, Τσακός/Πριόνας-Ιωάννου Ι.)
Σταυρός-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Σταυρού, Καλαμάτας/Δελχάς-Τσιφλάκος)
Αμαρυνθιακός-Ιστιαία (γήπεδο Ερέτριας, Ντούρας/Κωνστάντιος-Δάλλας)
ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Παπακυριάκος/Πασχαλίδης-Κελεπούρης)
Λουκίσια-Δροσιά 0-3 α.α.
Ηρακλής Ψαχνών-Προποντίδα 0-3 α.α.
Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της έβδομης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 19/11-3 μ.μ.
Ατρόμητος Βασιλικών-Καθενοί (γήπεδο Αρτεμησίου, Κασομούλης/Δασκαλόπουλος-Καραβά)
Πισσώνας-Κήρινθος (γήπεδο Πισσώνα, Βελέντζας/Παππάς-Ιωάννου Μ.)
Ερμής Πηλίου-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Πηλίου, Κοντογιαννίδης/Λιαγκάκης-Καραδήμος)
Καστέλλα-Αρτεμησιακός (γήπεδο Καστέλλας, Κηρύκος/Γάτος-Ρούσσης)
Δόξα Προκοπίου-Πανηλιακός 0-3 α.α.
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 19/11-3 μ.μ.
Μιαούλης Φύλλων-Στύρα (γήπεδο Αφρατίου, Ιωάννου Α./Μπούρικας-Αντωνίου Γ.)
Νηλέας Νεοχωρίου-Μεσσοποταμία (γήπεδο Κριεζών, Παπαδόπουλος/Νικολάου Σ.-Γκρίτζας)
Όλυμπος Γυμνού-Ζάρακες (γήπεδο Γυμνού, Κούκουρα/Ρουμπής-Ακριώτης)
Λήλας Βασιλικού-Μονόδρυ (γήπεδο Μονοδρίου, Δούκας/Κοτταρά-Τσούπρα)
Καλοχώρι/Παντείχι-Σκύρος 0-3 α.α.
Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 19/11-11 π.μ.
Ακράτητος Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Κεχριών, Καλαμάτας/Δελχάς-Τσιφλάκος)
Αγδίνες-Ταξιάρχης (γήπεδο Αρτεμησίου, Κασομούλης/Καραβά-Δασκαλόπουλος)
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Κοντογιαννίδης-Καραδήμος)
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 19/11-11 π.μ.
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Έραπος (γήπεδο Μακρυκάπας, Τσακός/Πριόνας-Ιωάννου Ι.)
Ακαδημία Ψαχνών-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάλιουρα, Μπούρικας/Ρούσσης-Γάτος)
Πάλιουρας-Μέσσαπος 3-0 α.α.
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 19/11
11 π.μ.
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Προποντίδα Β (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Βελέντζας/Κακαβάς-Ιωάννου Μ.)
Άγιοι Ανάργυροι-Ληλάντιο (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Παπακυριάκος/Πασχαλίδης-Κελεπούρης)
11.30 π.μ. Αθλόπολις-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κηρύκος/Κοτταρά-Αντωνίου Γ.)
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 19/11
11 π.μ. Ταμυναί-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Ρουμπής/Κούκουρα-Ακριώτης)
11.30 π.μ.
Άγιος Λουκάς-Κονίστρες (γήπεδο Αγίου Λουκά, Κωνστάντιος/Ντούρας-Δάλλας)
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κόσκινα (γήπεδο Αυλωναρίου, Σοφίου/Δανιηλίδης-Ντόβολης Ε.)
Αιγέας Πετριών-Κάρυστος Β (γήπεδο Κριεζών, Παπαδόπουλος/Νικολάου Σ.-Γκρίτζας)
3 μ.μ.
Κύμη-Κριεζά (γήπεδο Μονοδρίου, Δανιηλίδης/Σοφίου-Ντόβολης Ε.)

Στείλτε αυτό το άρθρο σε ένα φίλο!