Εύβοια-ΕΠΣΕ: Οι αγώνες της Κυριακής-Οι ώρες και οι Διαιτητές

Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της 10ης αγωνιστικής.
Κυριακή 26/11-3 μ.μ.
Απόλλων Ερέτριας-Μαντούδι (γήπεδο Ερέτριας, Κασομούλης/Δάλλας-Κοτταρά)
Κάρυστος-Σταυρός (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Σοφίου-Νέγρης)
Δροσιά-Ταμυναϊκός (γήπεδο Δροσιάς, Κούκουρα/Πριόνας-Ρουμπής)
Ιστιαία-Μαρμάρι (γήπεδο Αρτεμησίου, Βελέντζας/Ρούσσης-Παλούμπης)
ΑΟ Χαλκίς-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.
Αιδηψός-Λουκίσια 3-0 α.α.
Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ με τη διεξαγωγή της 8ης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 26/11-3 μ.μ.
Κήρινθος-Καθενοί (γήπεδο Κηρίνθου, Τουλούμης/Ιωάννου Α.-Γιδάρη)
Κεραυνός Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντούρας/Πασχαλίδης-Ιωάννου Μ.)
Πανηλιακός-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αιδηψού, Κοντογιαννίδης/Ντόβολης Ε.-Αντωνίου Γ.)
Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 26/11
12 μ.μ.
Σκύρος-Στύρα ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
3 μ.μ.
Μονόδρυ-Δύστος (γήπεδο Μονοδρίου, Κηρύκος/Ντόβολης Ι.-Ακριώτης)
Ζάρακες-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.
Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 26/11
10.15 π.μ. ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Κοντογιαννίδης/Ντόβολης Ε.-Αντωνίου Γ.)
11 π.μ. Αγδίνες-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αρτεμησίου, Βελέντζας/Ρούσσης-Παλούμπης)
12.30 μ.μ. Ταξιάρχης-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Αιδηψού, Κοντογιαννίδης/Ντόβολης Ε.-Αντωνίου Γ.)
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 26/11-11 π.μ.
Ερμήλιος Β-Ρομαϊκός (γήπεδο Δροσιάς, Δανιηλίδης/Κωνστάντιος-Κακαβάς)
Πάλιουρας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Πάλιουρα, Ιωάννου Α./Πριόνας-Γιδάρη)
Μέσσαπος-Ακαδημία Ψαχνών 0-3 α.α.
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 26/11
10.30 π.μ. Προποντίδα Β-Αθλόπολις (γήπεδο Βούρκου, Μπούρικας/Καραδήμος-Τσιτουρίδης)
12.30 μ.μ. Ληλάντιο-Ανάποδος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Τζότζολης/Ντούρας-Ιωάννου Μ.)
3 μ.μ. Αφράτι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αφρατίου, Δανιηλίδης/Κακαβάς-Δασκαλόπουλος)
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 26/11
10.30 π.μ. Κονίστρες-Ταμυναί (γήπεδο Βρύσης, Ντόβολης Ι./Κηρύκος-Ακριώτης)
11 π.μ.
Αιγέας Πετριών-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Κριεζών, Παπαδόπουλος/Νικολάου Σ.-Γκρίτζας)
Άρης Αγίου Ιωάννη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Κοτταρά/Κασομούλης-Δάλλας)
12.15 μ.μ. Κάρυστος Β-Κύμη (γήπεδο Καρύστου, Σοφίου/Παπακυριάκος-Νέγρης)
3 μ.μ. Κριεζά-Κόσκινα (γήπεδο Κριεζών, Παπαδόπουλος/Νικολάου Σ.-Γκρίτζας)

Στείλτε αυτό το άρθρο σε ένα φίλο!