Εκλογές ΦοΣΔΑ: Αποκλειστικό-Η Έλενα Βάκα πρόεδρος για τρία χρόνια μετά την πρώτη διετία του Δημάρχου Λαμιέων-(φωτο)
Κοινοποίησε:
Κοινοποίησε:
Ψήφισαν οι δήμαρχοι για το νέο προεδρείο του ΦοΣΔΑ .
Την προεδρία στο ομόφωνο ψηφοδέλτιο καταλαμβάνει για τα έτη 2024 ,2025 ο Δήμαρχος Λαμιέων Πανουργιάς Παπαϊωάννου με αντιπρόεδρο τον Παναγιώτη Ταγκαλή δήμαρχο Δελφών.
Η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα θα αναλάβει πρόεδρος τα έτη 2026 ,27,28.
Στο νέο Δ.Σ εκλέχτηκαν οι Δήμαρχοι : Παπαϊωάννου, Βάκα, Τσαπουρνιώτης, Μπαράκος, Ζεκεντές, Αράπιτσας, Γουρνής, Κακαβάς, Κυρμανίδης, Ταγκαλής, Αναστασίου.