Χαλκίδα: Χριστουγεννιάτικες μελωδίες από το Δημοτικό Ωδείο «Νίκος Σκαλκώτας»
Κοινοποίησε:
Κοινοποίησε:
Το Δημοτικό Ωδείο Χαλκίδας «Νίκος Σκαλκώτας» έχει ετοιμάσει 2 μοναδικές εκδηλώσεις για να αποχαιρετήσει το 2023 και να καλωσορίσει μαζί με όλους εμάς το 2024. Το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 20:00, θα παρουσιάσει στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου την Χριστουγεννιάτικη συναυλία της Ορχήστρας Κιθαριστών και της Χορωδίας Κοριτσιών – Γυναικών του Δημοτικού Ωδείου. Την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 20:30, οι Λιλιπούτειοι Μαθητές της Μουσικής Προπαιδείας του Δημοτικού Ωδείου θα σας συναντήσουν στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου, για να σας ευχηθούν με τον δικό τους τρόπο. Η είσοδος για το κοινό είναι ελεύθερη.