Εύβοια-ΕΠΣΕ: Οι σημερινοί αγώνες-Οι ώρες -Οι διαιτητές


Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της πέμπτης αγωνιστικής.
Κυριακή 22/10-4 μ.μ.
ΑΟ Χαλκίς-Σταυρός (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Σιαπλαούρας/Ιωάννου Α.-Αλεξίου)
Προποντίδα-Μακρυκάπα (γήπεδο Βούρκου, Τσάκος/Παππάς-Παλούμπης)
Ιστιαία-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Αρτεμησίου, Τουλούμης/Πριόνας-Γιδάρη)
Δροσιά-Ελλήσποντος (γήπεδο Δροσιάς, Κηρύκος/Ρουμπής-Κοντογιαννίδης)
Ηρακλής Ψαχνών-Κάρυστος 0-3 α.α.
Συνεχίζεται το σήμερα το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της τρίτης αγωνιστικής.
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 22/10-4 μ.μ.
ΑΕ Χαλκίδας-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Γκάτσος/Πασχαλίδης-Κοτταρά)
Πανηλιακός-Πισσώνας (γήπεδο Αιδηψού, Κούκουρα/Λιαγκάκης-Καραβά)
ΠΑΟ Πολιτικών-Κήρινθος (γήπεδο Πολιτικών, Πόγκας/Καρράς-Κακαβάς)
Δόξα Προκοπίου-Κεραυνός Χαλκίδας 0-3 α.α.
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 22/10-4 μ.μ.
Δύστος-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Δύστου, Παπακυριάκος/Σέρρας-Καμπούρης Α.)
ΠΑΟ Κανήθου-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Κανήθου, Παπαδόπουλος/Μπακατσέλος-Ιωάννου Μ.)
Αυλωνάρι-Στύρα (γήπεδο Αυλωναρίου, Κασομούλης/Ακριώτης-Ρούσσης)
Μονόδρυ-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.
Συνεχίζεται το σήμερα το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 22/10
10.30 π.μ.
ΟΠΑ Αιδηψού-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Κούκουρα/Λιαγκάκης-Καραβά)
11.30 π.μ. Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Νέου Πύργου, Τουλούμης/Πριόνας-Γιδάρη)
1 μ.μ. Ταξιάρχης-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Κούκουρα-Καραβά)
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 22/10
11 π.μ. Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Δημοτικό Ψαχνών, Καρράς/Πόγκας-Κακαβάς)
11.30 π.μ.
Ερμήλιος Β-Πάλιουρας (γήπεδο Βαθέος, Κοντογιαννίδης/Παλούμπης-Δασκαλόπουλος)
Μέσσάπος-Έραπος (γήπεδο Καστέλλας, )
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Κυριακή 22/10
11 π.μ. ΑΕΚ Χαλκίδας-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Βελέντζας/Πασχαλίδης-Κοττάρα)
1 μ.μ. Ληλάντιο-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ιωάννου Α./Κηρύκος-Γάτος)
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Κυριακή 22/10
11 π.μ. Κάρυστος Β-Ταμυναί (γήπεδο Καρύστου, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Ντόβολης Ε.)
11.30 π.μ.
Άρης Αγίου Ιωάννη-Κύμη (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Κασομούλης/Ακριώτης-Ρούσσης)
Κριεζά-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Παπακυριάκος/Σέρρας-Καμπούρης Α.)
Κονίστρες-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Βρύσης, Δελχάς/Δανιηλίδης-Νικολάου Σ.)
4 μ.μ. Άγιος Λουκάς-Κόσκινα (γήπεδο Αγίου Λουκά, Δανιηλίδης/Δελχάς-Νικολάου Σ.)

Στείλτε αυτό το άρθρο σε ένα φίλο!